Anasayfa
Kurumsal
Bloglar
Bölgelerimiz
S.S.S.
İletişim

Tekirova

Antalya Havalimanı Tekirova Transfer

 Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı bir belde olan Tekirova, üç tarafı dağlarla çevrili bir tarafı denize bakan koy niteliğinde bir beldedir. Yanartaş, Phaselis ve Olympos gibi tarihi noktaları bünyesinde barındıran Tekirova, bu yönüyle de büyük turist çeken bir beldedir. Tekirova, dünyada eşi görülmemiş bir parka ev sahipliği yapmaktadır. Eko Park olarak bilinen bu park, pek çok sürüngen ve bitki türüne ev sahipliği yapmaktadır. Parkın özelliği ise bu canlı türlerinin bölgede serbest halde bulunmalarıdır.  Çok güzel bir turistik ada olan, Üç Adalar, gene Tekirova açık suları içerisinde yer almaktadır. Eşsiz bir plajı, berrak suları ve tarihi mekanları ile tatilinizi geçirebileceğiniz güzel bir alternatif olan Tekirova, tatil için kendisini seçecek misafirlerini beklemektedir.

 Antalya Havalimanı Tekirova Transfer hizmetini profesyonel şekilde sunan firmamız, siz değerli müşterilerimizi uzman kadromuz ile Antalya havalimanından alıp, Tekirova’da konaklayacağınız noktaya kadar getirmektedir. Beş yıldızlı otellerin yoğun olduğu beldeye götürülecek müşterilerimizi, konaklayacakları oteller hakkında personelimizi bilgilendirip, onlara rehberlik yapmayı kendimize ilke edindik. Antalya havalimanı otel transfer hizmetinde sorumlu personellerimiz yolculuğunuz süresince konaklayacağınız oteller hakkında sizleri bilgilendirip, otelinizin imkanları, otelinize bağlı sportif faaliyetler, büyük spor kompleksleri hakkında bilgiler sunulmaktadır. Otelinize dair her bilgiyi personellerimizden alıp Tekirova’nın en güzel yerlerini de öğrenebileceksiniz.

     Antalya Havalimanı Tekirova Transfer için müşterilerimize sunduğumuz araçlarımız lüks model araçlardır ve hemen hepsinin koltukları ortopediktir. Siz en konforlu şekilde seyahat edin diye, araçlarımızın içerisine her türlü donanımsal gereçleri koymaktayız. Araçlarımız ana merkezimizden takip edilip güzergahları kontrol edilmektedir. Böylece, hızlı ve güvenli bir şekilde Tekirova’ya ulaşırsınız. Özel havalimanı transfer hizmetinizi siz değerli müşterilerimize bu şekilde yüksek kalitede konforlu ve güvenli bir şekilde sunuyoruz.

Tekirova