Anasayfa
Kurumsal
Bloglar
Bölgelerimiz
S.S.S.
İletişim

Antalya Havalimanı Sorgun Transfer

Antalya Havalimanı Sorgun Transfer

    Antalya’nın Manavgat ilçesinde bulunan bir belde olan Sorgun, Yozgat Sorgun ile beraber karıştırılsa da, ikisi de iki farklı bölgedir. Antalya’da bulunan Manavgat’a bağlı Sorgun, birbirinden güzel otelleri bulunan lüks bir beldedir.  Antalya’nın pek çok plajından daha fazla berrak bir denizi bulunan Sorgun, Antalya’nın diğer bölgelerine göre daha soğuk bir suya sahiptir.  Doğa harikası ufak bir çayı da içerisinde bulunduran Sorgun’da ağaçlar arasında gezerken çayın sığ suyunda yürüyebilirsiniz. Antalya’da, sessiz sakin bir tatil geçirmek istiyorsanız, Sorgun beldesi tam sizlere göre. 

Transfer Aracı,   Antalya Havalimanı Sorgun Transfer hizmetimiz ile siz değerli misafirlerimizi, Antalya havalimanından, Sorgun’a kadar taşıyoruz. Firmamız çalışanları, bavullarınızı alıp sizleri şahsınızın hizmetine sunduğumuz araçlarımıza kadar eşlik ediyorlar. Siz gelmeden önce yazın yakıcı sıcaklarından korunacak şekilde, 22 derecelerde sabitlenen araçlarımız, bindiğinizde serinlemenizi sağlayacaktır. Elit araçlarımızın konforlu koltuklarına yaslanıp, seyahatinizin tadını çıkarırken, ekip arkadaşlarımızın sizlere sundukları ikramlar ile de keyifli bir seyahat edeceksiniz. Ekibimiz sizlere Sorgun’un konaklanacak otelleri, güzel mekanları ve ücretli noktaları ile ücretsiz servisleri hakkında bilgi sunup, Sorgun hakkında size rehberlik yapmaktadır.

     Antalya Havalimanı Sorgun Transfer için sizlerin hizmetine sunulan şoförlerimiz, dört yıllık uzun mesafe sürüş tecrübeleri olan, alanında uzman ve ihtisas sahibi bireylerdir. Sizleri, resmi kıyafetler ile karşılayıp, özel havalimanı transfer hizmetinizi karşılamaktadır. Seyahatiniz boyunca Transfer araçlarımıza takılan özel takip cihazları ile gidiş yollarınız takip edilip, yol üzerinde bozukluk, tıkanıklık gibi durumlar hızlı olarak şoförlerimize bildirilmektedir. Böylelikle sizin daha da güvenli bir şekilde seyahat etmenizi sağlayan ekip arkadaşlarımız, size belirttiğimiz sürede Sorgun’a ulaşmanızı sağlamaktadır. Antalya havalimanı otel transfer hizmetimiz ile de, otelleriniz hakkında bilgileri sizlere sunmaktan mutlulukduyarız.

Antalya Havalimanı Sorgun Transfer