Anasayfa
Kurumsal
Bloglar
Bölgelerimiz
S.S.S.
İletişim

Antalya Havalimanı Olimpos Transfer

 Tam bir doğa harikası olan, Caretta Caretta isimli koruma altındaki nesli tükenmekte olan kaplumbağaların da, yaşam alanını oluşturan. Bu yüzden, sit alanı olarak geçen, doğal bir harikadır, Olimpos. Ağırlıklı olarak üniversite öğrencilerinin kamp kurarak gittikleri, pek çok Rus ve Alman turistin sırt çantaları ile gezip görmek için geldikleri, doğa harikası olan bu belde, dağ tırmanış sporlarından, pek çok su kayağı sporuna olanak tanıyan bir bölgedir. Bölgenin eşi emsali olmayan bakir koylarında pek çok canlı türünü görebilir, serin sularında ferahlayabilirsiniz. Ahşap evleri ile misafirlerini karşılayan, Olimpos’un antik evleri içerisinde konaklayabilir doğa ile iç içe bir tatilin keyfini çıkarabilirsiniz. Geceleri, meltem rüzgarları ile hafif esintilere ev sahipliği yapan Olimpos plajında sabahlara kadar şarkılar söyleyip, arkadaşlarınız ile sohbetler edebilirsiniz. Doğanın tam kalbine, koylarını yüklemiş olan bu saklı cennet, doğal bir tatil geçirmek isteyen bireylere kapılarını açıyor.

Antalya Havalimanı Olimpos Transfer ile siz değerli müşterilerimizi, doğanın kalbi olan Olimpos’a Antalya havalimanından alıp taşıyoruz. Sizleri havalimanında karşılayan ekibimiz, yüklerinizi alıp, Olimpos’un önemli noktaları, canlı türleri ve sportif faaliyetleri hakkında bilgileri, seyahatiniz boyunca sizlere sunuyor. Araçlarımız içerisinde konforlu bir taşımacılık çekerken, personelimizin sunduğu ikramlar ile de keyfinize keyif katıyorsunuz.

Antalya Havalimanı Olimpos Transfer ayrıcalığını sunan lüks ve rahat araçlarımız içerisinde, müşterilerimizin her ihtiyaçları giderilirken, trafik kurallarına tümüyle uyan şoförlerimiz ile güvenli bir seyahat geçiriyorsunuz. Özel havalimanı transfer hizmetinin tüm yükümlülüklerini gidermek adına araçlarımızı genel merkezimizden takip eden uzman kadromuz, sizin rahat seyahatinizin güvenli ve hızlı bir şekilde olması için canla başla çalışmaktadır. Havalimanı vip transfer hizmetimiz süresince, serin araçlarımızda yolculuğunuzun nasıl bittiğini anlamadan Olimpos’a varacaksınız.

Olimpos