Anasayfa
Kurumsal
Bloglar
Bölgelerimiz
S.S.S.
İletişim

Antalya Okurcalar Transfer

Antalya Havalimanı Okurcalar Transfer

 Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı olan Kızılağaç beldesi, kıyıdan yay şeklinde çıkıntı yapmış yapay limanı ile ünlü bir bölgedir. Geniş bir plaja sahip olan bu belde, yat turları ile gezintiler için de uygundur. Lüks otelleri ile hizmet vermekte. Bölge sularında küçük çıkıntılar yapmış kara parçaları, Kızılağaç beldesine hoş bir görüntü kazandırırken, yat turları ile bu adacıkların yanından geçip, yatınızın demirlediğinde, denizden yüzüp, mini adaların üzerlerine çıkmanız mümkün.

Antalya Havalimanı Kızılağaç Transfer hizmetimiz, Antalya havalimanına çeşitli şehirlerden iniş yapıp, Kızılağaç’a geçmek isteyen müşterilerimizi kapsamaktadır. Personel kadromuz, uçaklarından inen müşterilerimizi havalimanında dakika bekletmeden karşılamaktadır. Müşterilerimizin ellerindeki yükleri alıp, araç bagajlarımızın içerisine, aralarına köpük koyup, sabitleyen personelimiz, böylelikle müşterilerimizin eşyalarının sarsılmayıp, deformasyona uğramamasını amaçlar. Konforlu araçlarımız içerisine binen müşterilerimize hizmetimiz, araçlarımız seyir halindeyken de devam etmektedir. Personelimiz, Kızılağaç’ın en güzel mekanları hakkında size bilgi verirken, Antalya havalimanı otel transfer hizmetimiz ile, konaklayacağınız otelin sportif faaliyetleri, ücretli servisleri, spa merkezleri varsa çocuklara özel yerleri hakkında bilgiler sunmaktadır.

Antalya Havalimanı Kızılağaç Transfer hizmetinde çalışan şoförlerimiz, ana merkezimiz tarafından canlı olarak izlenmektedir. Antalya havalimanı ile Kızılağaç mevkisinde bulunan yollardan hangilerinin açık, hangilerinin kapalı, yolda olası bir kaza durumu gibi bilgileri, şoförlerimiz daha o noktalara yaklaşmadan kontrol edip, bu gibi durumları canlı olarak şoförlerimize bildirmektedir. Böylesine titiz çalışan firmamız sayesinde, size belirttiğimiz zaman diliminden dakika şaşmadan, ulaşımınız sağlanmış olmaktadır. Havalimanı vip transfer hizmetimiz nitelikli personelimiz, deneyimli şoförlerimiz, lüks araçlarımız ile hizmetinizdedir. Usta şoförlerimiz, hızlı bir şekilde sizleri serin araçlarımızın içerisinde tüm trafik kurallarına uyarak taşımaktadır. Sizin güvenliğiniz ve konforunuz bizim için her şeyden önce gelir, bu anlayışımız ile bugün en çok tercih edilen firmayız.

Antalya Okurcalar Transfer