Anasayfa
Kurumsal
Bloglar
Bölgelerimiz
S.S.S.
İletişim

Mahmutlar

Antalya Havalimanı Mahmutlar Transfer

Antalya’nın Alanya’sına bağlı bu olan Mahmutlar, muzun da yetiştirildiği bir çeşit tarım ve turizm beldesidir. Bölgenin plajı kumdur ve plaja paralel pek çok lüks otel konumlanmış haldedir. Mahmutlar’da oteller plaja çok yakın konumlandırılmıştır. Öyle ki, otel hacimlerinin, denize yakınlığı 290 metredir. Bunun, 100 metresi, otelin cephesi olup, 190 metresi, plaj uzaklığıdır.  Ayrıca, denize uzak otellerde de her türlü su sporunu yapabileceğiniz geniş oteller bulunmaktadır.  Bölge, yaz aylarında ağırlıklı olarak Rus ve Alman turistleri ağırlarken, yazın sonuna doğru, İngiliz turistlere ev sahipliği yapıp, kış aylarında da ekseriyeti yerli turiste ev sahipliği yapmaktadır.

 Antalya Havalimanı Mahmutlar Transfer hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimizi Antalya havalimanından alıp, Mahmutlar beldesinde konaklayacağınız otel yada diğer bölgelere götürmekteyiz. Köklü bir geçmişe sahip olan firmamız, kurulduğu ilk yıllardan bugüne, sektörünün bir numarası olmayı başarmış bir firmadır. Hiç şüphesiz bu nişanemizi, sunduğumuz havalimanı vip transfer hizmetimiz ile sağlamaktayız. Bu hizmette görevli personellerimiz, havalimanından sizleri alıp bavullarınızı taşıyor ve lüks araçlarımız içerisine yerleştiriyor. Aralarına köpük ihtiva edilerek yerleştirilen bavullarınız, arkada hiçbir deformasyona ve hasara uğramadan seyir ederken siz de lüks araçlarımızın ortopedik koltuklarında vip konforumuz ile seyir ediyorsunuz. Personelimizin sizlere Mahmutlar hakkında sunduğu bilgiler ışığında, bölgenin coğrafi yapısı, gezilecek yerleri gibi bilgilere erişebilirken, personelimizin ikramları ile tatlı bir yolculuk geçiriyorsunuz.

 Resmi kıyafetler ile Antalya Havalimanı Mahmutlar Transfer hizmetinizi karşılamak için sizi havalimanından alan şoförlerimiz, siz daha araca binmeden araç içi sıcaklık değerini, yaz ise 24, kış ise 30 değerlerinde sabitliyor. Böylelikle, müşterilerimiz, ne kışın üşüyor ne yazın bunalıyor. En ideal sıcaklık değerinde, özel havalimanı transferin keyfini çıkarıyor.

Mahmutlar