Anasayfa
Kurumsal
Bloglar
Bölgelerimiz
S.S.S.
İletişim

Antalya Havalimanı Kumköy Transfer

 Antalya ilinin Aksu ilçesine bağlı bir köyü olan Kumköy, adını nesillerdir kış aylarında oluşan sahildeki kum fırtınaları ile köyün etrafını kum kütleleri kaplamasıyla almıştır. Köy tamamen kumlardan oluşmaktadır. Kum katmanı üzerine inşaa edilen harikulade bir mimarisi bulunan bu köy, geniş enli plajı ve lüks otelleri ile turistik bir beldedir. Bölgede bulunan otellerin pek çoğu lüks sınıfı oteller olup, hepsinin aqua park gibi su sporlarına izin veren yapıları mevcuttur. Geceleri alışveriş yapabileceğiniz çarşıları, hoş gece kulüpleri ile mükemmel bir beldedir.

 Antalya Havalimanı Kumköy Transfer hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimizi, Antalya havalimanında uzan personelimiz ile karşılayıp, Kumköy’de konaklayacakları lüks otellerine götürüyoruz. Firmamız, tüm çalışanlarına alanlarına uygun eğitimler vermektedir. Güler yüzleri ile sizleri karşılayan ekibimiz, elinizdeki bavulları alıp, lüks araçlarımızın bagaj bölmelerine, aralarına köpük koyup, esnek halatlar yardımıyla sabitliyor. Eşyalarınız birbirleri ile temas etmeyerek, hasarsız bir şekilde Kumköy’e varırken siz de aracımızın, 24 derecelik ısı değeri ile yazın serin serin konforlu bir seyahat sürüyorsunuz. Tüm koltuk yüzlerimiz, müşterilerimiz binmeden önce yenileri ile değiştirilmektedir. Araçlarımızın tüm koltukları ortopediktir. Tüm araçlarımız, bir ile sıfır yaşlarında, genç ve lüks sınıfı araçlardır.

 Antalya Havalimanı Kumköy Transfer hizmetinden sorumlu şoförlerimizin hepsinin altı yıllık minimum sürücülük deneyimleri mevcuttur. Bu deneyimleri yanı sıra, koordine çalışma gibi eğitimler ile sürücülerimizin kalitesi arttırılmaktadır. Özel havalimanı transfer hizmeti sunan firmamız, şoförlerimizin gidecekleri güzergahları takip edip, yollarda var olan bozukluklar gibi durumları, canlı olarak şoförlerimize bildirmektedir. Antalya havalimanı otel transfer ile Kumköy’de ikamet edeceğiniz oteller hakkında firma çalışanlarımız tarafından bilgi sahibi olabilir, otelinize ulaşıldığında çalışanlarımızın eşyalarınızı otel odanızın kapısına kadar götürmesini izleyebilirsiniz.

Kumköy