Anasayfa
Kurumsal
Bloglar
Bölgelerimiz
S.S.S.
İletişim

Konaklı

Antalya Havalimanı Konaklı Transfer

Antalya’nın Alanya ilçesine bağlı bir mahalle olan Konaklı, turizm ve tarım ekonomisi ile ayakta durmaktadır. Bölgede, saat kulesi gezilip görülebilecek yerler arasındadır. Fazla yoğun  turist alan bir belde olmayan Konaklı’da bulunan lüks oteller, farklı ülkelerden gelen insanları ağırlamaktadır. Yükseltisi biraz fazla olan bölgede kışın aktif olan kayak merkezi bulunmaktadır. Antalya’nın diğer ilçelerinde bulunan mahallelerine göre biraz daha soğuk olan Konaklı, özellikle Antalya’nın sıcağından kaçmak isteyen kişilerin uğrak noktası halindedir. Bölgenin plajı çakıl taşlardan oluşmaktadır. Kıyı şeridinde bulunan, lüks Konaklı otellerinde tatilinizin keyfini çıkarabilir, ister denize isterseniz otelinizin havuzunda gündüzleri serinleme imkanı bulabilirsiniz. Ayrıca bölgede bulunan otellerin gece kulüplerinde sabahlara kadar eğlence imkanı da bulabilirsiniz.

Antalya Havalimanı Konaklı Transfer servisi sağlayan firma olarak biz, siz değerli müşterilerimizi nitelikli personelimiz ile Antalya havalimanından alıp, bavullarınızı taşıyarak lüks model araçlarımızın bagaj bölmelerine yerleştiriyoruz. Her biri bir yaşında olan genç araçlarımız, siz değerli müşterilerimize maksimum konforu sunmak adına özel dizayn edilmiştir. Seyahatiniz boyunca personelimiz sizlere ikramlarda bulunup, Konaklı’nın güzel yerleri, turistik noktaları ve konaklayacağınız otel hakkında bilgiler vermektedir. Ayrıca, sizin bölge hakkında kafanıza takılan tüm soruları da cevaplamakla mükelleftirler.

Havalimanı vip transfer hizmetimiz kurulduğumuz yıllardan büyük bir titizlik ile yapmaktayız. Köklü bir geçmişe sahip olan firmamız bünyesinde bulunan lüks donanımlı, lüks araçlarımızı kullanan şoförlerimiz ana merkezimiz tarafından canlı olarak takip edilmektedir. Yol durumu, hava durumu gibi anlık değişebilecek durumlar karşısında şoförlerimiz bilgilendirilmekte, bu sayede sizin en kısa sürede, en güvenli şekilde Konaklı’ya ulaşmanız sağlanmaktadır. Antalya Havalimanı Konaklı Transfer hizmetimizi her gün kendimizi biraz daha geliştirerek, en iyiyken, hep iyi olma gayesi ile gerçekleştiriyoruz. Biz özel havalimanı transfer hizmetinde bir numarayız.

Konaklı