Anasayfa
Kurumsal
Bloglar
Bölgelerimiz
S.S.S.
İletişim

Antalya Havalimanı Kaş Transfer

Kaş, pek çok antik kent ile çevrelenmiş, bakir koyları ile meşhur turistik bir beldemizdir. Bölgede, pek çok uygarlığa ev sahipliği yapmış, Apollonia, Kyaenai ,Istlada, , İsinda gibi antik kentlerin yanı sıra isimleri bilinmeyen zamanla toprağa iyice gömülmüş harabe halinde yerleşim yerleri mevcuttur.Bölge halkı neredeyse geçiminin tamamını yaz aylarında turizm patlamasından sağlamaktadır. Yazın bölgeye öylesine yoğun turist akışı olur ki, bölge halkının üç ay yaz mevsimlerinde elde ettiği gelir, 9 ay yetecek kadar fazladır. Kaş’ın bu denli çok tercih edilmesinin en temel sebebi de, şüphesiz tarihi doku ile bakir koyların iç içe olan yapısından kaynaklanmaktadır. Ayrıca, bölge Antalya’da bulunan bir yerleşim yeri olması ile kolay ulaşıma sahip, uçakla yurt dışından gelen turistlerin tercihi halindedir.

Antalya Havalimanı Kaş Transfer hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimizi, vip hizmet sağlayacak şekilde eğitilmiş personelimiz Antalya havalimanında karşılıyor, araçlarımıza bindiriyor, Kaş’a ulaşana kadar size hizmetleri devam ediyor. İnsan ilişkileri konusunda eğitilen bu alanda sertifika sahibi personelimiz aynı zamanda Kaş bölgesi hakkında bilgilendiriliyor. Havalimanı vip transfer hizmetimiz ile bavullarınızı büyük bir titizlikle bagajlara yerleştiren personelimiz, Kaş’a ulaşana kadar seyahatiniz boyunca sizlere hizmetlerini kesmiyor. Yaz aylarında sizin seçiminize göre, 20 ile 24 arası sıcaklık değerleri ile seyahat edeceğiniz lüks araçlarımız içerisinde yakınlarınızda duran personelimiz, siz rahat koltuklarınızda arkanıza yaslanıp, keyifli yolculuğunuzun tadını çıkarırken, ikram servisleri ile size hizmete devam ediyor. Ayrıca, konaklayacağınız Kaş beldesi hakkında size bilgi de sunan personelimize, bölge hakkında kafanıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz.

Antalya Havalimanı Kaş Transfer bizim ek işimiz değil tek işimiz. Biz güçlü personelimiz elit araçlarımız ile özel havalimanı transfer hizmetini kusursuz bir şekilde ihtiva ediyoruz.

Kaş