Anasayfa
Kurumsal
Bloglar
Bölgelerimiz
S.S.S.
İletişim

Antalya Havalimanı Kalkan Transfer

Antalya şehrinin batı bölgesinde yer alan Kalkan, Türkiye’nin Kaş ilçesine bağlı turistik bir beldedir. Bölgede tarihi pek çok nokta bulunmaktadır. Lidya uygarlığının ilk kurulduğu bölge olan Kalkan, 3.000 yıllık köklü bir tarihe sahiptir. Kış aylarında da ılıman bir iklime sahip olan Kalkan, yazın yüksek sıcaklıklara ulaşan iklimi ile özellikle yazı dolu dolu yaşamak isteyen turistlerin uğrak yeri haline gelmektedir. Kalkan’ın 200 sene öncesine uzanan tarihinde, Yunan adasından gelen tüccarların izleri bulunmaktadır. Hatta bir inanışa göre, bölgeyi buraya o dönemde gelen Yunan tüccarların kurmuştur. Taş plajlara sahip Kalkan’ın eşsiz koylarına demirleyen yatları ile bölge eşsiz bir görsel şölen yaşamaktadır. Serin sulara girerken lüks otelinizin sunduğu imkanlardan faydalanabileceğiniz, güzide bir şehirdir.

Antalya Havalimanı Kalkan Transfer hizmetimiz, Antalya havalimanından Kalkan yöresine gelecek müşterilerimize sunulmaktadır. Firmamızın bünyesinde bulunan maksimum bir yaşındaki lüks araçlarımız ile müşterilerimizi havalimanından almaktayız. Sizin bavullarınızı taşıyıp, araçlarımızın bagajlarına yerleştiren personelimiz, seyahatiniz boyunca, Kalkan yöresine ait bilgileri size sunmaktadır. Ortopedik rahatlıkta olan koltuklarımız ile keyifli bir yolculuk yaparken, personelizin sizlere sundukları ikramlar da seyahatiniz boyunca devam edecektir.

Havalimanı vip transfer hizmetimizi, otelde konaklayacak müşterilerimiz için Antalya havalimanı otel transfer şeklinde sunan firmamız bünyesinde bulunan araçlar, ana merkezimiz tarafından navigasyon ile size daha güvenli bir seyahat sürdürmek adına takip edilmektedir. Zaten tüm trafik kurallarına uyarak size yüksek güvenlik ihtiva eden şoförlerimize ek olarak canlı takip sistemimiz de, anlık olarak nerede olduğunuz konum bilgisi takip edilmektedir.  Antalya Havalimanı Kalkan Transfer servisimiz ile konforlu seyahatimizin keyfini sonuna kadar çıkaracaksınız. Hiçbir alternatifte ulaşamayacağınız bu lüks ile tatilinizi yolculuğunuzda başlatacaksınız. Gelin kendiniz için iyi bir şeyler yapın ve bizimle çalışın.

Kalkan