Anasayfa
Kurumsal
Bloglar
Bölgelerimiz
S.S.S.
İletişim

Antalya Havalimanı Demre Transfer

Antalya Havalimanı Demre Transfer

Antalya’nın her tarafı buram buram tarih kokan bir ilçesi olan Demre’de, her türlü antik çaplara dayanan yapıyı görme ihtimaliniz mevcuttur. Beldenin Myra isimli antik tiyatrosunda gezerken o dönemlere ait kültürel yapı hakkında bilgi sahibi olacak, antik çağlardan günümüze kadar bozulmadan gelmiş, dağlara kurulmuş evler içerisinde gezerken ürpereceksiniz. Her köşeyi doğa ve tarih harmanı olan bu fantastik beldede tatilini geçirmek isteyip, Antalya havalimanından iniş yapan müşterilerimize, Antalya Havalimanı Demre Transfer hizmetimiz ile cevap veriyoruz.

Dört yıl sürücü tecrübesi bulunan şoförlerimiz, havalimanından daha siz uçaktan inmeden önce beklemeye koyuluyor. Uçağınızdan indiğiniz andan itibaren, personelimiz, elinizdeki valizlerinizi alıp, lüks özel havalimanı transfer aracımızın içerisine koyuyor. Siz daha gelmeden, 24 derece sıcaklığında sabitlenen araç içlerimize binip, bunaltıcı yaz sıcaklarından uzak bir yolculuk yaşıyorsunuz. Yolculuğunuz boyunca, klimamız kesintisiz bir şekilde size serinlik sağlarken, personelimiz tarafından da, kesintisiz ikram servislerimiz yolculuğunuz süresince devam ediyor. Antalya Havalimanı Demre Transferden sorumlu şoförlerimiz, tüm trafik kurallarına uyarak, en kısa sürede sizi Demre beldesine yetiştiriyor. Yollarda, olası bir tıkanıklılık durumu söz konusu olduğunda, navigasyon ile takip edilen araçlarımız bu noktaya ulaşmadan, genel merkezimiz tarafından bilgilendiriliyor. Bu sayede, araçlarına yeni güzergah belirleyen şoförlerimiz, en kısa sürede Demre beldesine ulaşmanızı sağlıyor.

Demre hakkında kafanıza takılan soruları, yolculuğunuz boyunca, sizi almaya gelmeden önce Demre ile ilgili eğitilmiş personelimize sorabilirsiniz. Siz sormadan, bölge hakkında gezilmeye uygun, turistik noktaları size sunan personelimize dilediğiniz tüm soruları sorup, kesin cevapları alabilirsiniz.

havalimanı vip transfer hizmeti veren diğer firmalar arasında, en fazla referans bizim firmamızda bulunmaktadır. Bizi tercih edin, en kaliteli yolculuğun keyfini çıkarın.

Antalya Havalimanı Demre Transfer

Antalya Havalimanı Demre Transfer