Anasayfa
Kurumsal
Bloglar
Bölgelerimiz
S.S.S.
İletişim

Çolaklı

Antalya Havalimanı Çolaklı Transfer

Antalya’nın Manavgat ilçesinde yer alan Çolaklı, lüks otelleri ile meşhur bir turizm beldemizdir. Bölgeye olan yabancı turist akımı ile yerli esnafın yüzü gülerken, işletmecilerin de turist gelirleriyle geliştirdikleri arayüzleri, bölgeyi daha modern bir hale büründürmektedir.  İnce deneli kum sahili plajları üzerine kurulmuş lüks otelleri, otellerin arkasında gecenin nabzını tutan kulüpleri, pek çok su sporu aktivitesine olanak tanıyan turistik noktaları ile Çolaklı, yazın çok bunaltan sıcağından kurtulup, ılık bir tatil yapmak isteyen yerli ve yabancı turistleri ağırlıyor.

 Antalya Havalimanı Çolaklı Transfer hizmetinizi en kaliteli şekilde karşılamanız, tatilinizin yolda başlamasında çok büyük bir etkendir. Bu bağlamda biz firma olarak, Antalya’nın kavurucu sıcağından uzak kalmaları adına, müşterilerimizi vizyon sahibi personelimiz ile Antalya havalimanından alıp,  sıcaklığı müşterilerimizin seçeceği 18-24 derece arası değişen, serin ve konforlu araçlarımıza yerleştiriyoruz. Seyahatleri boyunca müşterilerimizin Çolaklı’ya dair sorularını cevaplayan personelimiz, yat gezilerinin nereden kalktığı, su sporlarının nerelerde faaliyette olduğu, dalış merkezlerinin hangi noktalarda yapıldığı gibi konularda müşterilerimizi bilgilendirmektedir.

 Antalya Havalimanı Çolaklı Transfer işlemlerinizi pek çok kritere bağlı, havalimanı vip transfer hizmeti şeklinde ihtiva eden firmamız çalışanları, seyir halinde giden müşterilerimizin olduğu araçtaki şoför personelimize anlık olarak genel merkezimizden yol durumu hakkında bilgilendirilmekte, bu bilgilere göre şoförlerimiz güzergahını değiştirebilmektedir. Personelimiz tarafından seyahatiniz boyunca sizlere içecek ve yiyecek ikramı yapılmaktadır. Siz arkanıza yaslanıp, yolun bitmesini beklerken, zamanın nasıl geçtiğini bile anlamadan, Çolaklı’da konaklayacağınız, işletmenizin önüne biz varmış olacağız. Antalya havalimanı vip transfer seçeneğimizi büyük bir titizlik ile yürüten firmamız, şoförlerimizin trafik kurallarına harfiyen uymasından tutun da, araç içi müşteri yokken bile sigara içilmemesine kadar pek çok vip konfora zemin hazırlayan firma sınırlarımıza riayet etmektedir.

Antalya Havalimanı Çolaklı Transfer 


Çolaklı