Anasayfa
Kurumsal
Bloglar
Bölgelerimiz
S.S.S.
İletişim

Çıralı

Antalya Havalimanı Çıralı Transfer

Kemer’e bağlı Ulupınar köyünün bir beldesi olan Çıralı, eşsiz koyları ile adeta saklı cennettir. İnsan ayağını görmeye pek alışık olmayan bu bakir koylarda, deniz kaplumbağaları gibi canlıları yer yer görebilir, kıyı kesimlerine inşaa edilen otellerde konaklayabilirsiniz. Sessiz sakin bir koyda denize girmek, akşamüzeri yemeğinizi yedikten sonra ağaçlar altında, nefesinizi açacak bir doğa yürüyüşü yapmak, zaman zaman da Kemer’e gidip insanların içine karışmak istiyorsanız, Çıralı, sizin tatil beldeniz.

Antalya Havalimanında inip, Çıralı’ya tatil için geçmek istiyorsanız, taksi ile bile gitseniz Antalya’nın sıkışık trafiğinde yolculuğunuz kabusa dönüşebilir. Hele bir de yaz aylarındaysanız, taksici klimayı kimi zaman çok açar, hasta eder, kimi zaman az açar, terletir. En lüks ulaşım olarak görülen taksi ulaşımında bile bunca sıkıntı yaşanır. Gelin kendinize haksızlık etmeyin ve Antalya Havalimanı Çıralı Transfer seçeneğini size, havalimanı vip transfer hizmetimiz ile sunalım.

Alanında uzman nitelikli personelimiz, firmamızın verdiği lisanslı eğitimler ile sertifikalanmakta olunup, taşımacılığını yaptığımız müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak niteliklere sahiptir. Antalya havalimanı vip transfer hizmetini almak için uçaktan iner inmez sizi karşılayan personelimiz, elinizdeki yükleri sizden alıp, lüks aracımızın bagaj bölmesine yerleştirmektedir. Araç seyir halindeyken size kesintisiz ikram servisi sunan personelimize Çıralı hakkında sorular sorarak, bölgenin gezilip, görülebilecek yerlerini öğrenebilirsiniz. Araçlarımız, yaz aylarında 24 derecelik sıcaklık değerlerinde sabit tutulup, müşterilerimizin seyahat boyunca, terlemeden, hastalanmadan istedikleri noktaya ulaşmalarını sağlamaktadır.

Antalya Havalimanı Çıralı Transfer hizmetini kurulduğumuz ilk yıllardan bugüne kusursuz bir şekilde yapan firmamız, müşterilerimize her türlü güvenceyi sağlayarak onların gönül rahatlığı ile konforlu bir şekilde seyahat etmesini kendisine ilke edinmiştir. Çıralı bölgesine hizmet  eden firmalar içerisinde de en çok tercih edilen firma olarak biz, bu nişanemizi yıllar boyunca korumayı hedeflemekteyiz.

Çıralı