Anasayfa
Kurumsal
Bloglar
Bölgelerimiz
S.S.S.
İletişim

Çamyuva

Antalya Havalimanı Çamyuva Transfer

 Antalya Kemer’in Çamyuva otelleri, aqua parkları ile meşhur, doğanın otelleri ve kumsalları sarıp sarmaladığı, güzide tatil beldeleri arasında yer almaktadır. Bölgenin, ılıman iklimi özellikle yaz aylarında tatilcilerin akşam saatlerine kadar havuz yada denizlerin içlerinde serinlemesine katkı sağlarken, geceleri hoş balık restoranlarında alternatif lezzetleri denemelerine olanak sağlıyor. Gençleri de unutmayan belde, sabahları su sporları ile genç neslin ihtiyaçlarına cevap verirken, geceleri hareketli gece kulüpleri ile sabahlara kadar eğlenceyi devam ettiriyor.

 Antalya Havalimanı Çamyuva Transfer hizmetinizi, sizi Antalya havalimanından alıp, Çamyuva’ya kadar vip şekilde gören firmamız çalışanları, havalimanı çıkışında elinizdeki bavullarınızı alıp, lüks araçlarımızın bagaj bölmesine yerleştiriyor. Bu araçlarımızın rahat, ortopedik koltuklarında, ortalama 22 derece sıcaklıkta yolculuğun keyfine varan siz değerli müşterilerimize en iyisini sunmak için, tüm personelimiz ile çalışmakta, sürekli kendimizi geliştirmekteyiz.

 Çamyuva’da pek çok havalimanı vip transfer hizmeti sağlayan firma olsa da, bu firmaların aslında sağladıkları hizmet vip seviyesinde ne yazık ki değildir. Biz, hizmetimizi vip seviyesine taşımak için, araç koltuklarımızdan, bagaj bölmesine yerleştirilen eşya sabitleme sistemlerine kadar pek çok hususta titiz çalışmaktayız. Çalışanlarımıza alanlarına uygun eğitimler verirken, şoförlerimizin dört yıl sürücülük tecrübesi olmasına ekstra özen gösteriyoruz. Tüm şoförlerimiz, trafik kurallarına uyarak sizlere güvenli bir sürüş keyfi yaşatıyor. Disiplinli ve özverili çalışan güler yüzlü personelimiz, sizlerin yolculuk sırasında gerek firmamızın  Antalya Havalimanı Çamyuva Transfer hizmeti hakkında, gerek Çamyuva beldesinin gezilip, görülebilecek yerleri hakkında sorduğunuz tüm soruları cevaplıyor. Bölge hakkında nitelikli bilgi birikimine sahip personelimiz sayesinde, bölgeyi tamamen tanırken, hoş ikramlarımız ile keyifli bir yolculuk çekeceksiniz.  Üstelik Antalya havalimanı otel transfer hizmetimiz ile artık Çamyuva’nın seçtiğiniz otellerine kadar sizlerin taşımacılığını yapıyoruz.

Çamyuva